Dlaczego my?

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm:

Jak działamy

Nie boimy się testów

Nie boimy się testów

W naszej firmie sprzedaż narzędzi nie jest jednorazową akcją. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami – zaczynamy od rozpoznania potrzeb, następnie razem znajdujemy optymalne rozwiązanie. Zanim zdecydujesz się na zakup umożliwiamy przetestowanie naszego produktu w Twojej firmie. Praktyka ta pozwala na dobór produktu przy zachowaniu wyważonej proporcji ceny do wydajności. My nie boimy się testowania, a Ty nie kupujesz kota w worku.
Zapewniamy wsparcie sprzedażowe

Zapewniamy wsparcie sprzedażowe

Nasi partnerzy handlowi oraz klienci docelowi zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.Działający na terenie całej Polski doradcy techniczno-handlowi oraz służba technicznaodwiedzają klientów, by służyć im fachową pomocą, a nie zostawiać firmowe gadżety. Dla naszych partnerów handlowych przewidzieliśmy również rozwiązanie w postaci Tool-Center. Jest to przemyślany system efektownej prezentacji narzędzi dla wszystkich grup produktów. W zależności od rodzaju regału możliwa jest ekspozycja nawet w niewielkim pomieszczeniu.
Nie posiadamy katalogu

Nie posiadamy katalogu

U nas to coś znacznie więcej. Ponad 7500 innowacyjnych rozwiązań do obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów opracowanych zostało w formie podręcznika narzędziowego WZH22. Znajdziesz tam nie tylko nazwę i numer seryjny produktu, ale też jego opis, zastosowanie, wszystkie parametry, szczegółowe rysunki techniczne, porady dotyczące wyboru, a nawet przykładowe zamówienie. Nie pogubisz się.

Klient nasz pan...

Inwestujemy w klientów
Wiedza jest najlepszą inwestycją, dlatego regularnie organizujemy szkolenia dla naszych partnerów handlowych i klientów. Branża narzędziowa rozwija się szybko, a my jesteśmy na bieżąco. Dbamy o to, by nasi kontrahenci wiedzieli jak najwięcej o naszych produktach. W ten sposób mogą w pełni wykorzystywać możliwości proponowanych przez nas rozwiązań.
Zapobiegamy przykrym niespodziankom
Mamy coś specjalnie dla Ciebie...

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM