Kontakt z firmą

W tym miejscu powinniśmy napisać o tym, jak profesjonalne i doskonałe są nasze produkty. Ale czy faktycznie musimy? Biorąc pod uwagę nowoczesne linie produkcyjne na całym świecie oraz prowadzone badania zrozumiałym jest, że nasze produkty posiadają stabilną jakość, spełniają panujące standardy i najsurowsze wymogi. Pferd. VSM. Te nazwy mówią same za siebie.

Sam produkt to nie wszystko. Wybierając dostawcę materiałów polerujących, artykułów ścierających oraz narzędzi do szlifu i skrawania na pewno zechcesz docenić fakt, że:

  • zapewniamy szybkie dostawy – do 48h na terenie Polski. Kładziemy szczególny nacisk na dialog z klientem i realizację zamówień. Doświadczyłeś kiedyś stresu związanego ze spóźniającą się dostawą lub brakiem kontaktu ze strony dostawcy? Z nami Ci to nie grozi.
  • redukujemy Twoje koszty – wysoka jakość naszych narzędzi i materiałów ściernych przyczynia się do ich wolniejszego zużycia. Nie kusimy niską ceną. Zapewniamy niższe koszty.
  • dzielimy się wiedzą – sprzedajemy nie tylko produkt, ale i rozwiązanie. Wraz z naszymi partnerami handlowymi oferujemy kompetentne doradztwo przy rozwiązywaniu problemów obróbczych.
  • posiadamy serwis na miejscu – w Kostrzynie dysponujemy serwisem naprawczym, co w przypadku ewentualnych problemów znacznie skraca czas oczekiwania na ich rozwiązanie. To oznacza mniej stresu i mniejsze straty.
  • mamy patenty – i certyfikaty, które potwierdzają innowacyjność, ergonomiczność i wysoką wydajność naszych produktów. Ale najważniejszym certyfikatem są nasi zadowoleni klienci.
  • dbamy o bezpieczeństwo - nasze narzędzia spełniają wymogi narodowych i międzynarodowych przepisów, norm i dyrektyw i sygnowane są znakiem Organizacji Bezpieczeństwa Narzędzi Ściernych oSa, której członkiem-założycielem jest przedsiębiorstwo PFERD.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM