Narzędzia do szlifu

oferta Pferd-VSM

Co wspólnego mają ze sobą:

 

elegancki samochód z 7-stopniową skrzynią biegów?

 

parkiet z jesionu thermo w kolorze bursztynu?

 

minimalistyczny kran łazienkowy z głowicą ceramiczną?

 

aluminiowe fasady drapaczy chmur w wielkich miastach?

 

Wymienione produkty oraz tysiące innych zostały wykonane przy użyciu technologicznie zaawansowanych narzędzi i artykułów ściernych.

 

Takie narzędzia znajdziesz u nas

 

Reprezentujemy w Polsce dwóch wiodących producentów w branży ściernej:

 

August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge
narzędzia PFERD - przejdź do oferty
Vereinigte Schmirgel - und Maschinen-Fabriken VSM AG.
materiały ścierne VSM - przejdź do oferty

PFERD

kanał na YouTube

VSM

kanał na YouTube

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM