Pferd - oferta

Dane liczbowe oraz szczegóły struktury firmy są ważne. Dla nas. Ciebie zapewne bardziej interesuje to, który z naszych produktów spełni Twoje oczekiwania. Dlatego krótko i zwięźle przedstawiamy producenta narzędzi PFERD:

• August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge   - producent  precyzyjnych narzędzi ściernych.
• Marienheide  - położone w zachodnich Niemczech jest centralną siedzibą dla administracji, logistyki, działu badań i rozwoju.
• Nowoczesne linie produkcyjne na całym świecie - Marienheide i Hermeskeil (Niemcy), Vitoria (Hiszpania), Milwaukee (USA), Johannesburg (RPA).
• Pięć przedstawicielstw i biuro dystrybucji w Niemczech oraz 20 spółek, powiązanych kapitałowo, na najważniejszych międzynarodowych rynkach.

Chcesz wiedzieć więcej o August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge? Zajrzyj tutaj.


Pferd - usystematyzowany program (WZH22)

PFERD oferuje najwyższej jakości narzędzia do szlifowania, polerowania oraz napędy narzędzi w połączeniu z indywidualnym doradztwem, stanowiącym wsparcie dla użytkownika przy doborze optymalnego rozwiązania w zakresie obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów.

Podręcznik narzędziowy WZH22 jest czymś więcej niż katalogiem. Przedstawia przekrój produktów firmy PFERD zarówno wraz z podstawowymi, jak i szerszymi technicznymi informacjami oraz zaleceniami, dotyczącymi wydajnego stosowania narzędzi.

Zapoznaj się z ofertą produktów tutaj:

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM