Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia

pdf 207 Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia (7.79 MB)

(przecinanie, cięcie dużych przekrojów, cięcie szyn)

Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia zostały przedstawione w osobnym podkatalogu 207, umożliwiając użytkownikowi przejrzystą i łatwiejszą orientację przy wyborze tych produktów:

  • CHOPSAW ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur < 3 KW
  • TABLECUT ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur 3-5 KW
  • UNIVERSAL ściernice tarczowe do ciecia materiału pełnego, profili i rur > 5 KW
  • RAIL Spezial - ściernice tarczowe do cięcia szyn
  • HEAVY DUTY wysokiej jakości ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur przy użyciu wysokiej jakości maszyn stacjonarnych
  • LABOR wysokiej jakości ściernice tarczowe do cięcia próbek metalograficznych

Nowość w programie

W grupie produktów CHOPSAW oraz HEAVY DUTY pojawiły się nowe wymiary. W ten sposób ten zakres produktów stał się bardziej dopasowany do wymogów rynku.

Wykonanie LABOR jest nowością w programie PFERD. Produkty te służą do pobierania próbek metalograficznych. Ze względu na swoją budowę, narzędzia te przeznaczone są do użycia jedynie na precyzyjnych stacjonarnych maszynach do cięcia.

Zaprojektowane i opatentowane przez firmę PFERD stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia, jako nośnik posiadają stabilny korpus stalowy, nie zawierający udziału materiału ściernego. Taki system wykonania ściernicy posiada następujące zalety:

  • korpus stalowy umożliwia zastosowanie mniejszych flanszy mocujących
  • korpus stalowy zwiększa stabilność tarczy i jej odporność na odchylenia
  • przez zastosowanie tarczy z metalowym korpusem nie generuje się kosztów utylizacji

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM