Szczotki techniczne

pdf 208 Szczotki techniczne (23.90 MB)

(odgratowywanie, czyszczenie spawów, czyszczenie/usuwanie rdzy)

Podkatalog 208 "Szczotki techniczne" został uzupełniony o ponad 100 nowych produktów. Oferta została poszerzona o nowe szczotki-pędzelki, szczotki tarczowe, szczotki garnkowe, szczotki stożkowe oraz szczotki ręczne. Obszerny program szczotek idealnie dopasowano do wymogów profesjonalnych zadań obróbczych na rożnych rodzajach materiału w przemyśle i rzemiośle.

Użytkownik znajdzie szczotkę najbardziej odpowiednią do zamierzonych zadań obróbczych.

Nowość w programie

Nowością w programie są szczotki tarczowe dla szlifierek kątowych (z gwintem, nieplecione). Nadają się do średnio ciężkich prac np. usuwania zgorzeliny oraz rdzy.

Do zastosowania na maszynach stacjonarnych odpowiednie są szczotki do odgratowywania (z otworem, nieplecione), dostępne w wykonaniu "LIT" (splatany drut z mosiądzu). Specjalne ułożenie drutu umożliwia agresywniejszą pracę np. odgratowywanie krawędzi po cięciu.

Oferta szczotek została uzupełniona także o szczotki tarczowe trzpieniowe (nieplecione) w bardzo wąskim wykonaniu, znajdujące idealne zastosowanie w miejscach trudno dostępnych oraz przy pracy punktowej.

Nowością w specjalnej linii SGP są szczotki w wykonaniu INOX-TOTAL. W tym wykonaniu nie tylko drut, ale wszystkie części szczotki wykonane są ze stali nierdzewnej (INOX) jakości 1.43010 (V2A). Zapewnia to niezawodną ochronę narzędzia przed korozją. Szczotki INOX-TOTAL dostępne są w powszechnych kształtach i wykonaniach.

Szczotki talerzowe posiadają włosie z tworzywa sztucznego SiC. Są odpowiednie do odgratowywania oraz obróbki powierzchni przy użyciu maszyn stacjonarnych. Szczotki talerzowe występują w różnych granulacjach.
Splot COMBITWIST dostępny jest także przy szczotkach garnkowych z gwintem (plecione) bez pierścienia wsporczego. Te agresywnie pracujące szczotki znakomicie nadają się do ciężkich prac np. usuwania rdzy i czyszczenia.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także