Pferd Ergonomics

Pferd Ergonomics

Czym kierujesz się kupując narzędzia dla firmy? Oszczędność, długa żywotność i wysoka jakość to z pewnością ważne argumenty. Ale czy pomyślałeś o użytkowniku narzędzi?

PFERDERGONOMICS to specjalny program opracowany po to, by zapewnić komfort, zdrowie i bezpieczeństwo operatorów narzędzi i maszyn.

Pferd Ergonomics

 

Vibration Filter 

Długotrwałe oddziaływanie wibracji ma bardzo poważne konsekwencje dla organizmu: uszkodzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia i wiele innych.

Narzędzia Pferd minimalizują siłę i liczbę drgań.

Noise Filter 

Hałas to jedno z najczęściej spotykanych zagrożeń w środowisku praży. Uciążliwe i duże natężenie dźwięku powoduje nie tylko dekoncentrację i zmęczenie, ale też poważne uszczerbki na zdrowiu, a nawet utratę słuchu.

Narzędzia Pferd chronią przed hałasem.

Emission Filter 

Jakość powietrza w miejscu pracy obróbczej często pozostawia wiele do życzenia. Operatorom narzędzi i maszyn zagrażają substancje toksyczne zawarte w pyle, który potrafi przeniknąć głęboko do płuc.

Narzędzia Pferd minimalizują zawartość toksycznych substancji w pyle.

Haptic Filter 

Dotyk to jeden z najważniejszych zmysłów, który pozwala człowiekowi na poznawanie świata. Odczucia dotykowe – kształt, struktura, temperatura, waga i inne związane są z mózgiem, co umożliwia właściwą ocenę sytuacji.

Narzędzia Pferd wpływają na komfort pracy.

 

PFERDERGONOMICS – Na zdrowie!

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu PFERDERGONOMICS, zachęcamy do zamówienia bezpłatnego pakietu informacyjnego.

W skład pakietu wchodzą:

  • podręcznik narzędziowy WZH 22
  • prospekt PFERD ERGONOMICS
  • prospekt Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • plakat składany PFERD SAFETY

Zamów pakiet już dziś !!!

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM