Seria High Tech

Produkty VSM CERAMICS z ziarnem ceramicznym

Specjalne produkty do agresywnego, ale chłodnego szlifu. Zastosowanie tego materiału ściernego znacznie przyspiesza prędkość obróbki, jednocześnie przyczynia się do uzyskania bardzo dobrej jakości szlifowanej powierzchni oraz bardzo dużych ilości urobku szlifowanego detalu.

Produkty z ziarnem cyrkokorundowym

Seria produktów z ziarnem cyrkokorundowym umożliwia wysoką wydajność szlifowania. Aktywne dodatki przyczyniają się do bardziej agresywnego szlifu przy jednoczesnej redukcji temperatury obróbki. Chłodny szlif zwiększa żywotność, powodując ciągłe odsłanianie się nowych krawędzi ziaren zapewnia stałą, znakomitą jakość obrabianej powierzchni.

Produkty z ziarnem kompaktowym

Są to specjalne produkty mających zastosowanie podczas ciągłych procesów szlifierskich. Równomierna ilość zdzieranego materiału w czasie całej żywotności materiału pozwala uzyskać stałą chropowatość powierzchni. Produkt VSM na najwyższym poziomie: w porównaniu do tradycyjnych materiałów ściernych osiąga się porównywalną jakość powierzchni przy dużo rzadszej wymianie pasa podczas pracy.

Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja!

Znajdź swojego doradcę w Twojej okolicy
Kontakt z doradcą
Szukasz wsparcia?

Nasz doradca techniczno-handlowy pomoże Ci przy doborze odpowiedniego materiału. W tym celu prosimy o przygotowanie następujących danych:

  • Materiał obrabiany
  • Typ maszyny
  • Rodzaj obrabianej powierzchni
  • Oczekiwany rodzaj obrabianej powierzchni (Ra, Rz)
  • Dotychczas stosowany materiał (wymiar, granualcja)

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM