• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Odpowiedź na to pytanie może być kluczowa dla uzyskania idealnie gładkiej i estetycznej powierzchni. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów, które sprawdzą się podczas obróbki różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej. Omawiamy je w poniższym artykule. Ponadto podpowiadamy, czym się kierować przy ich wyborze, by zapewnić sobie wygodę i precyzję podczas pracy.

Narzędzia do szlifowania i polerowania

Wśród narzędzi szlifujących znajdziesz m.in. tarcze fibrowe, różnego rodzaju wykroje oraz krążki, bloczki i taśmy ścierne, ściernice wachlarzowe i sprasowane, a także walce szlifierskie, pilniki z włókien ceramicznych oraz specjalne oleje. Te produkty przydają się podczas stopniowego szlifowania, wyrównywania oraz odgratowywania powierzchni.

Z kolei narzędzia polerujące to np. krążki i ściernice filcowe, pierścienie tkaninowe, pasty polerskie oraz zróżnicowane narzędzia włókiennicze. Niektóre z nich mogą być używane ręcznie, a w przypadku innych konieczne jest zastosowanie specjalnych szlifierek lub polerek. Różne wykroje i tarcze ścierne mogą być w wygodny sposób mocowane na rzep, a samoprzylepne krążki szlifierskie można wykorzystać do budowy własnych narzędzi oraz form. Niektóre narzędzia da się zaś zamontować na specjalnie wykonanych uchwytach lub trzpieniach.

Wysoka jakość i trwałość narzędzi

Wybierając materiały do szlifowania stali nierdzewnej, warto zwrócić uwagę na jakość i trwałość produktów. Gwarantujemy wysoką precyzję wykonywanych prac oraz imponującą żywotność oferowanych narzędzi. W przypadku prac, które generują ryzyko zużycia mechanicznego i eksploatacyjnego, odpowiednia wytrzymałość narzędzi wpływa na płynność i sprawność pracy, a także zapobiega przestojom. Dodatkowo nasze narzędzia szlifujące i polerujące są objęte odpowiednią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *