• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Szczotki techniczne

Szczotki techniczne

Podkatalog 208 „Szczotki techniczne” został uzupełniony o ponad 100 nowych produktów. Oferta została poszerzona o nowe szczotki-pędzelki, szczotki tarczowe, szczotki garnkowe, szczotki stożkowe oraz szczotki ręczne. Obszerny program szczotek idealnie dopasowano do wymogów profesjonalnych zadań obróbczych na rożnych rodzajach materiału w przemyśle i rzemiośle. Użytkownik z łatwością znajdzie odpowiednią szczotkę do planowanych czynności.

Jakie szczotki techniczne oferujemy?

Oferujemy szczotki techniczne o różnych zastosowaniach, przeznaczone do używania własnoręcznie, we współpracy ze szlifierkami kątowymi oraz satyniarkami, a także służące do montażu na maszynach stacjonarnych. Sprzedawane przez nas produkty stworzone są z wysokiej jakości drutów stalowych, mosiężnych, a także ze stali nierdzewnej. Oprócz tego oferujemy produkty z naturalnego włosia oraz wykorzystujące popularne materiały ścierne, takie jak nowoczesne ziarna ceramiczne, korundowe, nylonowe, diamentowe lub z węglika krzemu.

Sprzedajemy szczotki techniczne w różnych formach, między innymi garnkowe, stożkowe, tarczowe lub walcowe, a także ręczne, kompozytowe i trzpieniowe. Oferujemy też szczotki wewnętrzne do czyszczenia rur, gwintów lub cylindrów. Nasze produkty mogą być stosunkowo delikatne, przeznaczone do lekkich, bardzo precyzyjnych prac wykończeniowych (zaletą jest wtedy duża elastyczność, pozwalająca na obróbkę trudniej dostępnych miejsc) jak i bardziej agresywne, przeznaczone do zaawansowanej obróbki. Doskonale nadają się do oczyszczania i odgratowywania powierzchni, usuwania rdzy, zgorzeliny, farby lub kleju, a także nadawania powierzchni właściwej struktury.

Nowe szczotki techniczne w naszej ofercie

Nowością w naszej ofercie są szczotki tarczowe dla szlifierek kątowych (z gwintem, nieplecione). Nadają się do średnio ciężkich prac, na przykład usuwania zgorzeliny oraz rdzy.

Do zastosowania na maszynach stacjonarnych odpowiednie są szczotki do odgratowywania (z otworem, nieplecione), dostępne w wykonaniu LIT (splatany drut z mosiądzu). Specjalne ułożenie drutu umożliwia agresywniejszą pracę, na przykład odgratowywanie krawędzi po cięciu.

Oferta szczotek została uzupełniona także o szczotki tarczowe trzpieniowe (nieplecione) w bardzo wąskim wykonaniu, znajdujące idealne zastosowanie w miejscach trudno dostępnych oraz przy pracy punktowej.

Nowością w specjalnej linii SGP są szczotki w wykonaniu INOX-TOTAL. W tym wykonaniu nie tylko drut, ale wszystkie części szczotki wykonane są ze stali nierdzewnej (INOX) jakości 1.43010 (V2A). Zapewnia to niezawodną ochronę narzędzia przed korozją. Szczotki INOX-TOTAL dostępne są w powszechnych kształtach i wykonaniach.

Szczotki talerzowe posiadają włosie z tworzywa sztucznego SiC. Są odpowiednie do odgratowywania oraz obróbki powierzchni przy użyciu maszyn stacjonarnych. Szczotki talerzowe występują w różnych granulacjach.

Splot COMBITWIST dostępny jest także przy szczotkach garnkowych z gwintem (plecione) bez pierścienia wsporczego. Te agresywnie pracujące szczotki znakomicie nadają się do ciężkich prac, na przykład usuwania rdzy i czyszczenia.

PRZEJRZYJ KATALOG ONLINE

Sprawdź nasze szczotki techniczne w akcji