• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Relacja z targów Warsaw Tools & Hardware Show 2023

Z ogromną radością i dumą uczestniczyliśmy w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku – Warsaw Tools & Hardware Show w Ptak Warsaw Expo. Targi te to idealne miejsce dla wszystkich entuzjastów narzędzi, sprzętu budowlanego i wszelkich innowacji z dziedziny sprzętu warsztatowego.

Nasze stoisko przyciągało liczne tłumy odwiedzających, co dla nas było wielkim zaszczytem. Prezentowaliśmy szeroką gamę produktów PFERD VSM, od nowości po dobrze znane i cenione przez fachowców klasyki. Wielu z Was przybyło, aby porozmawiać, poznać nasze produkty i dowiedzieć się, jak mogą one pomóc w codziennej pracy.

Dziękujemy za każdą rozmowę, za wszystkie uwagi i pytania.

Wspólne wymienianie się doświadczeniami i wiedzą to dla nas bezcenne źródło inspiracji do dalszego rozwoju.

Był to też doskonały czas, aby nawiązać nowe relacje biznesowe, a także umocnić te już istniejące. 

Targi takie jak Warsaw Tools & Hardware Show to nie tylko okazja do prezentacji produktów, ale przede wszystkim do spotkania z Wami – naszymi klientami i partnerami.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie mogli być z nami osobiście.

Już teraz na naszych profilach w mediach społecznościowych oraz poniżej, można obejrzeć relację filmową z tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy do jej obejrzenia, aby poczuć namiastkę atmosfery tych wspaniałych dni.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje targów i już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w przyszłym roku.

Do zobaczenia!