Napędy narzędzi

pdf 209 Napędy narzędzi (20.13 MB)

(napędy pneumatyczne, napędy elektryczne, napędy wałków giętkich)

W podkatalogu 209 znajdziesz ofertę napędów narzędzi, odpowiednich do prac szlifierskich, frezarskich, do cięcia, polerowania oraz pracy szczotką.

Napędy te uwzględniają wszystkie zakresy mocy i obrotów oraz odpowiadają najnowszym wymogom odnośnie ergonomiczności i bezpieczeństwa. Odpowiednie do poszczególnych prac są następujące napędy: pneumatyczne, elektryczne i napędy wałków giętkich.

Nowość w programie

Szlifierka prosta PGAS 1/600 (60.000 min-1, 110 Watt) jest lekka i poręczna. Posiada wrzeciono łożyskowane - do precyzyjnego ruchu obrotowego bez bicia. Odpowiednia do drobnych prac frezarskich, szlifierskich i grawerskich, idealna dla narzędzi o małej średnicy.

Szlifierka prosta PG 3/210 DH (21.000 min-1, 220 Watt) jest idealna do drobnych prac frezarskich, szlifierskich i grawerskich. Poręczna i lekka w prowadzeniu. Niewielkie wibracje podczas pracy.

Szlifierka taśmowa PBS 3/200 DH 99 (21 m/s) jest lekką, ergonomiczną szlifierką prostą, umożliwiającą pracę jedną ręką. Wąskie ramiona umożliwiają pracę w szczelinach, zagłębieniach i na spawach pachwinowych.

Szlifierka elektryczna prosta UGER 11/330 SI (33.000 min-1, 1.050 Watt) jest wysokiej mocy napędem  z bezstopniową regulacją obrotów. Nadaje się zwłaszcza do użycia z trzpieniami frezarskimi oraz ściernicami trzpieniowymi. Optymalne prowadzenie napędu przez długą oprawę wrzeciona.

Jako napęd do walca szlifierskiego polecana jest niskoobrotowa elektryczna szlifierka kątowa UWER 15/40 SI D19 (3.500 min-1, 1.530 Watt). Urządzenie posiada bezstopniową regulację obrotów oraz stabilizujące układy elektroniczne, także przy przeciążeniach. Dostępna jest również w zestawie narzędzi walcowych FR-W 100100 UWER 15/40 230 V w praktycznej walizce.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM