• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Seria High Quality

Seria High Quality

Najwyższej jakości materiały ścierne dostępne w serii High Quality to szeroki wybór produktów do obróbki stali, stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych, a także między innymi szkła, drewna, ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Wykonane z takich surowców jak korund, węglik krzemu i włóknina, doskonale nadają się do rozmaitych rodzajów obróbki, od szybkiego, wydajnego szlifowania po łagodne czyszczenie oraz wykańczanie powierzchni. Oferujemy materiały ścierne do urządzeń szlifujących oraz użytku ręcznego, w formie osadzonych na elastycznym podłożu produktów: arkuszy, rolek, pasów oraz krążków ściernych.

Produkty z ziarnem korundowym

Produkty z ziarnem korundowym odznaczają się bardzo dużą twardością i ciągliwością. Korund jest uniwersalnym ziarnem do obróbki powierzchni z metalu oraz drewna.

Produkty z węglikiem krzemu

Serie VSM z węglikiem krzemu odznaczają się szczególnie dużą twardością. Są idealne do obróbki szkła, minerałów, ceramiki, porcelany, kamienia, tytanu, lakierów, mosiądzu, brązu, stali oraz blachy.

Produkty z włókniny

„Trójwymiarowy materiał ścierny” z włókniny nylonowej, wypełniony ziarnem ściernym. Dzięki różnym granulacjom oraz nośnikom okazuje się znakomity do obróbki niemal wszystkich powierzchni, a także do wymagających prac wykończeniowych.