• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

PFERD ERGONOMICS

PFERD Ergonomics

Czym kierujesz się kupując narzędzia dla firmy? Oszczędność, długa żywotność i wysoka jakość to z pewnością ważne argumenty. Ale czy pomyślałeś o użytkowniku narzędzi?

PFERD ERGONOMICS to specjalny program opracowany po to, by zapewnić komfort, zdrowie i bezpieczeństwo operatorów narzędzi i maszyn.

Vibration Filter 

Długotrwałe oddziaływanie wibracji ma bardzo poważne konsekwencje dla organizmu: uszkodzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia i wiele innych.

Narzędzia PFERD minimalizują siłę i liczbę drgań.

Noise Filter

Hałas to jedno z najczęściej spotykanych zagrożeń w środowisku praży. Uciążliwe i duże natężenie dźwięku powoduje nie tylko dekoncentrację i zmęczenie, ale też poważne uszczerbki na zdrowiu, a nawet utratę słuchu.

Narzędzia PFERD chronią przed hałasem.

Emission Filter

Jakość powietrza w miejscu pracy obróbczej często pozostawia wiele do życzenia. Operatorom narzędzi i maszyn zagrażają substancje toksyczne zawarte w pyle, który potrafi przeniknąć głęboko do płuc.

Narzędzia PFERD minimalizują zawartość toksycznych substancji w pyle.

Haptic Filter

Dotyk to jeden z najważniejszych zmysłów, który pozwala człowiekowi na poznawanie świata. Odczucia dotykowe – kształt, struktura, temperatura, waga i inne związane są z mózgiem, co umożliwia właściwą ocenę sytuacji.

Narzędzia PFERD wpływają na komfort pracy.

PFERD ERGONOMICS – Na zdrowie!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu PFERDERGONOMICS, zachęcamy do zamówienia bezpłatnego pakietu informacyjnego.

W skład pakietu wchodzą:

  • podręcznik narzędziowy WZH 22
  • prospekt PFERD ERGONOMICS
  • prospekt Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • plakat składany PFERD SAFETY