• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia

(przecinanie, cięcie dużych przekrojów, cięcie szyn)

Stacjonarne ściernice do przecinania cięcia dużych przekrojów cięcia szyn

Oferujemy stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia takich materiałów jak stal, stal nierdzewna, żeliwo, aluminium oraz kamień. Znajdują one zastosowanie podczas przeprowadzania różnorodnych prac, między innymi przy konserwacji szyn, tworzeniu różnorodnych maszyn i konstrukcji, a także w odlewniach, kuźniach i walcowniach. Sprzedawane przez nas stacjonarne tarcze do cięcia wykonywane są w wielu rozmiarach oraz stopniach twardości, przeznaczonych do różnych zastosowań. Tworzone z korundu lub węgliku krzemu, zapewniają pewne, wydajne cięcie, przy niewielkiej utracie materiału oraz bardzo długiej żywotności narzędzia.

Najnowsze stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia

W grupach produktów CHOPSAW oraz HEAVY DUTY pojawiły się nowe wymiary. W ten sposób ten zakres produktów stał się bardziej dopasowany do wymogów rynku.

Wykonanie LABOR jest nowością w programie PFERD. Produkty te służą do pobierania próbek metalograficznych. Ze względu na swoją budowę przeznaczone są do użycia jedynie na precyzyjnych stacjonarnych maszynach do cięcia.

Zaprojektowane i opatentowane przez firmę PFERD stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia posiadają jako nośnik stabilny korpus stalowy, nie zawierający materiału ściernego. Taki system wykonania ściernicy posiada następujące zalety:

  • korpus stalowy umożliwia zastosowanie mniejszych flanszy mocujących
  • korpus stalowy zwiększa stabilność tarczy i jej odporność na odchylenia
  • zastosowanie tarczy z metalowym korpusem nie generuje kosztów utylizacji

Sprawdź nasze narzędzia w akcji