• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

PILNIKI WARSZTATOWE

ZASTOSOWANIE: FAZOWANIE OBRÓBKA WYKAŃCZAJĄCA OSTRZENIE

Oferowane przez nas pilniki warsztatowe cechują się długą żywotnością, bardzo dobrymi właściwościami zdzierającymi i niezwykle wszechstronnym zastosowaniem. Wykorzystuje się je do obróbki różnych typów metali, między innymi stali i staliwa, aluminium, brązu, miedzi, mosiądzu oraz cynku. Trzy nacięcia do wyboru, różniące się gradacją i przeznaczeniem, sprawiają, że nasze pilniki nadają się do bardzo szerokiego zakresu prac: od wydajnej obróbki zgrubnej, poprzez szlifowanie i odgratowywanie powierzchni, aż po precyzyjne wygładzanie krawędzi. Pilniki okrągłe i półokrągłe posiadają za to wyjątkowe nacięcie spiralne, zapewniające znakomite właściwości ścierne. 

Rozmaite kształty narzędzi znajdują zastosowanie podczas obróbki różnych elementów. Posiadamy w ofercie tradycyjne pilniki płaskie, ale również trójkątne i czworokątne, doskonałe do obróbki przełomów, okrągłe i półokrągłe do szlifowania zaokrąglonych kształtów, a także cienkie pilniki nożowe. Oprócz tego oferujemy również narzędzia specjalne, między innymi uniwersalne pilniki do ostrzenia, raszple do drewna i tworzyw sztucznych oraz egzemplarze łączące w sobie różne nacięcia. Warte uwagi są również drobne pilniki kluczykowe, przeznaczone do niezwykle precyzyjnych prac.

Pilniki do drewna - PFERD VSM

Pilniki do ostrzenia

To narzędzie, które doskonale sprawdzają się przy polepszaniu parametrów pił łańcuchowych oraz innych narzędzi tnących.

Pilniki do drewna

To narzędzi, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne działanie praktycznie wszystkich branż, które związane są z obróbką drewna.

Nowy tarnik do kopyt końskich posiada obustronnie frezowane zęby z wiórołamaczem. Charakteryzują go bardzo dobre wykonanie oraz jakość, zachowanie odpowiedniej twardości i żywotności, przy równomiernej, oszczędnej obróbce kopyt końskich.

Oferujemy również okrawacze ręczne, a wraz z nimi praktyczny system zamiennych grotów i minigrotów, umożliwiających prace odgratowujące w otworach, na promieniach wewnętrznych i zewnętrznych, w otworach i rowkach. Okrawacz ręczny znakomicie nadaje się do zastosowania przy obróbce miejsc trudno dostępnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pilników. Nasze narzędzia to doskonała propozycja nie tylko dla profesjonalistów, rzemiosła i przemysłu, ale też dla hobbystów. Podstawową zaletą oferowanych przez nas pilników jest nie tylko ich niezwykła precyzja i efektywność, ale też wytrzymałość. To właśnie żywotność przesądza o fakcie, że warto sięgnąć po narzędzia z naszego asortymentu. To pilniki, które nie tylko z powodzeniem radzą sobie w starciu z dużymi siłami mechanicznymi i eksploatacyjnymi, które są wpisane w użytkowanie tego typu rozwiązań, ale opierają się również wysokim temperaturom, wodzie, wilgoci i agresywnemu środowisku chemicznemu.

Warto podkreślić, że w naszym asortymencie znajdą Państwo pilniki do drewna i raszple, ale też narzędzia do ostrzenia. To jednak nie wszystko, ponieważ oprócz najwyższej jakości pilników zapewniamy też profesjonalne i rzeczowe doradztwo branżowe. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wesprzemy Was, wskazując rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym kontekście. Jeśli więc poszukują Państwo szerokiego wyboru pilników, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

PRZEJRZYJ KATALOG ONLINE