• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Napędy narzędzi

(napędy pneumatyczne, napędy elektryczne, napędy wałków giętkich)

Napędy narzędzi: napędy pneumatyczne napędy elektryczne napędy wałków giętkich

W naszej ofercie znajdziesz napędy narzędzi przeznaczone do prac szlifierskich, frezarskich, a także do cięcia, polerowania oraz pracy szczotką. W połączeniu z odpowiednimi narzędziami ściernymi nadają się one doskonale do wygodnej i bardzo wydajnej obróbki różnych materiałów. Sprzedajemy napędy pneumatyczne, elektryczne i napędy wałków giętkich. Do oferowanych przez nas produktów należą między innymi:

  • szlifierki proste
  • szlifierki kątowe
  • szlifierki taśmowe
  • pilnikarki
  • napędy do walców szlifierskich
  • mikromotory

Sprzedawane przez nas produkty cechują trwałość i wysoka jakość. Jeśli jednak dojdzie do ich uszkodzenia, oferujemy profesjonalny serwis naprawczy, a także szeroki katalog części zamiennych, które pozwolą szybko przywrócić je do pełnej sprawności.

Jak dobrać napęd do narzędzia?

Podczas wybierania napędów do narzędzi należy zwrócić szczególną uwagę na liczbę obrotów: poszczególne narzędzia szlifujące przystosowane są pracy na różnych obrotach. Oprócz tego istotna jest także odpowiednio wysoka moc urządzenia oraz jego kształt i rozmiar, czyniące je właściwym wyborem do obróbki konkretnych materiałów. Ważne jest również mocowanie narzędzia. Każdy napęd wyposażony jest w tuleję zaciskową, a niektóre z nich posiadają także mocowanie na gwint.

Nowe napędy narzędzi w naszej ofercie

Szlifierka prosta PGAS 1/600 (60.000 min-1, 110 Watt) jest lekka i poręczna. Posiada wrzeciono łożyskowane – do precyzyjnego ruchu obrotowego bez bicia. Odpowiednia do drobnych prac frezarskich, szlifierskich i grawerskich, idealna dla narzędzi o małej średnicy.

Szlifierka prosta PG 3/210 DH (21.000 min-1, 220 Watt) jest idealna do drobnych prac frezarskich, szlifierskich i grawerskich. Poręczna i lekka w prowadzeniu. Niewielkie wibracje podczas pracy.

Szlifierka taśmowa PBS 3/200 DH 99 (21 m/s) jest lekką, ergonomiczną szlifierką prostą, umożliwiającą pracę jedną ręką. Wąskie ramiona pozwalają na pracę w szczelinach, zagłębieniach i na spawach pachwinowych.

Szlifierka elektryczna prosta UGER 11/330 SI (33.000 min-1, 1.050 Watt) jest wysokiej mocy napędem z bezstopniową regulacją obrotów. Nadaje się zwłaszcza do użycia z trzpieniami frezarskimi oraz ściernicami trzpieniowymi. Optymalne prowadzenie napędu przez długą oprawę wrzeciona.

Jako napęd do walca szlifierskiego polecana jest niskoobrotowa elektryczna szlifierka kątowa UWER 15/40 SI D19 (3.500 min-1, 1.530 Watt). Urządzenie posiada bezstopniową regulację obrotów oraz stabilizujące układy elektroniczne, także przy przeciążeniach. Dostępne jest również w zestawie narzędzi walcowych FR-W 100100 UWER 15/40 230 V w praktycznej walizce.

PRZEJRZYJ KATALOG ONLINE