Pilniki warsztatowe

pdf 201 Pilniki Warsztatowe (8.40 MB)

(fazowanie, obróbka wykańczająca, ostrzenie)

Cały program pilników przejrzyście podzielony jest na siedem grup głównych: - Pilniki warsztatowe
- Pilniki frezowane
- Pilniki do ostrzenia
- Pilniki do drewana oraz raszple
- Pilniki precyzyjne
- Uchwyty do pilników, etui do pilników, szczotki do pilników
- Okrawacze ręczne

Nowość w programie

Najbardziej preferowane w przemyśle i rzemiośle pilniki warsztatowe, pakowane w zwijane opakowania z tworzywa sztucznego oferujemy w najbardziej typowych wymiarach, dodatkowo w specjalnych, atrakcyjnych dla sprzedaży kartonach. W ten sposób poszczególne pilniki mogą być przejrzyście wyeksponowane na PFERD-TOOL-CENTER.

Nowy tarnik do kopyt końskich posiada obustronnie frezowane zęby z wiórłamaczem. Charakteryzują go bardzo dobre wykonanie oraz jakość, zachowanie odpowiedniej twardości i żywotności, przy jedoczesnej równomiernej oszczędnej obróbce kopyt końskich.

PFERD oferuje okrawacze ręczne, a wraz z nimi praktyczny system zamiennych grotów i minigrotów, umożliwiających prace odgratowujące w otworach, na promieniach wewnętrznych i zewnętrznych, w otworach i rowkach. Okrawacz ręczny znakomicie nadaje się do zastosowania przy obróbce miejsc trudno dostępnych.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM