Pilniki warsztatowe

pdf 201 Pilniki Warsztatowe (11.97 MB)

(fazowanie, obróbka wykańczająca, ostrzenie)

Cały program pilników przejrzyście podzielony jest na siedem grup głównych: - Pilniki warsztatowe
- Pilniki frezowane
- Pilniki do ostrzenia
- Pilniki do drewana oraz raszple
- Pilniki precyzyjne
- Uchwyty do pilników, etui do pilników, szczotki do pilników
- Okrawacze ręczne

Nowość w programie

Najbardziej preferowane w przemyśle i rzemiośle pilniki warsztatowe, pakowane w zwijane opakowania z tworzywa sztucznego oferujemy w najbardziej typowych wymiarach, dodatkowo w specjalnych, atrakcyjnych dla sprzedaży kartonach. W ten sposób poszczególne pilniki mogą być przejrzyście wyeksponowane na PFERD-TOOL-CENTER.

Nowy tarnik do kopyt końskich posiada obustronnie frezowane zęby z wiórłamaczem. Charakteryzują go bardzo dobre wykonanie oraz jakość, zachowanie odpowiedniej twardości i żywotności, przy jedoczesnej równomiernej oszczędnej obróbce kopyt końskich.

PFERD oferuje okrawacze ręczne, a wraz z nimi praktyczny system zamiennych grotów i minigrotów, umożliwiających prace odgratowujące w otworach, na promieniach wewnętrznych i zewnętrznych, w otworach i rowkach. Okrawacz ręczny znakomicie nadaje się do zastosowania przy obróbce miejsc trudno dostępnych.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także