VSM - oferta

Możliwe, że nie masz zbyt wiele czasu, by wczytywać się w szczegółowe informacje o firmie, dlatego przedstawiamy kilka podstawowych faktów:  

• Vereinigte Schmirgel - und Maschinen-Fabriken VSM AG  - koncern zorientowany na produkcję najwyższej jakości materiałów ściernych w seriach High Tech oraz High Quality do obróbki powierzchni z metalu oraz drewna.
• Siedziba firmy zlokalizowana jest w stolicy Dolnej Saksonii, w Hanowerze.
• 140-letnie doświadczenie czyni koncern jednym z wiodących producentów materiałów ściernych.
• VSM aktywny jest na rynkach na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Szwecji, na Węgrzech oraz w Polsce, docierając jednocześnie do partnerów eksportowych w 70 krajach świata.

firma VSM
firma VSM -siedziba
narzędzie tnące

Niemiecka jakość dla zastosowań na całym świecieProdukty z serii High Tech

z ziarnem kompaktowym, cyrkokorundowym oraz ziarna ceramicznego VSM®CERAMICS wyznaczają standardy w zastosowaniu materiałów ściernych.

Produkty z serii High Quality

z uszlachetnionym korundem, węglikiem krzemu oraz włókniną szlifierską gwarantują stałą jakość i tworzą bazę asortymentu VSM.


VSM produkuje materiały ścierne na podłożu elastycznym do najróżniejszych operacji szlifierskich w szerokim obszarze zastosowania. Szczególnie specjalizuje się w bardzo zaawansowanych rozwiązaniach obróbczych na powierzchniach z metalu oraz drewna przemysłowego.

Gwarancją niezmiennie wysokiej jakości wyrobów VSM stanowią komponenty. Niezwykle istotne produkty wstępne jak materiał nośnika, łączenie z żywicy syntetycznej czy ziarno ścierne nie są zakupywane, lecz podlegając ciągłej kontroli działu kontroli VSM, produkowane na bazie pełnowartościowych surowców.

Seria High Tech

Seria High Tech

VSM-produkty
Seria High Quality

Seria High Quality

VSM-produkty
Produkty gotowe

Produkty gotowe

VSM-produkty

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także