Narzędzia tnące

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi tnących. To rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w obróbce praktycznie wszystkich rodzajów materiałów. Stąd oferujemy narzędzia tnące do drewna, tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki oraz metal – zarówno stali, jak aluminium oraz innych. Główną zaletą oferowanych przez nas narzędzi tnących jest ich niezwykła wytrzymałość. To odporność nie tylko na siły mechaniczne i eksploatacyjne, ale też wysoką temperaturę oraz wilgoć i środowisko agresywne chemicznie. Te aspekty mogą mieć kluczowe znaczenie, gdy mowa o obróbce na masową skalę przemysłową. Narzędzia tnące, które oferujemy, występują w różnych wariantach, co przekłada się na ich funkcjonalność i konkretne zastosowanie. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że znajdą u nas ten typ rozwiązań, który najlepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji.

Warto dodać, że nie tylko zapewniamy narzędzia tnące najwyższej jakości, ale też doskonałej klasy narzędzia skrawające. To jednak nie wszystko, trzeba bowiem zauważyć, że służymy też szerokim wsparciem doradczym i cennymi poradami branżowymi. Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz wymagań naszych klientów wspieramy w podjęciu najlepszych decyzji, dzięki czemu wybrane przez Państwa narzędzia mają szansę służyć Wam dobrze i przez długie lata.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

menu blue
logo VSM