Pilniki warsztatowe

Pilniki warsztatowe

201 Pilniki Warsztatowe (8 mb)

(fazowanie, obróbka wykańczająca, ostrzenie)

Oferowane przez nas pilniki warsztatowe cechują się długą żywotnością, bardzo dobrymi właściwościami zdzierającymi i niezwykle wszechstronnym zastosowaniem. Wykorzystuje się je do obróbki różnych typów metali, między innymi stali i staliwa, aluminium, brązu, miedzi, mosiądzu oraz cynku. Trzy nacięcia do wyboru, różniące się gradacją i przeznaczeniem, sprawiają, że nasze pilniki nadają się do bardzo szerokiego zakresu prac: od wydajnej obróbki zgrubnej, poprzez szlifowanie i odgratowywanie powierzchni, aż po precyzyjne wygładzanie krawędzi. Pilniki okrągłe i półokrągłe posiadają za to wyjątkowe nacięcie spiralne, zapewniające znakomite właściwości ścierne.

Rozmaite kształty narzędzi znajdują zastosowanie podczas obróbki różnych elementów. Posiadamy w ofercie tradycyjne pilniki płaskie, ale również trójkątne i czworokątne, doskonałe do obróbki przełomów, okrągłe i półokrągłe do szlifowania zaokrąglonych kształtów, a także cienkie pilniki nożowe. Oprócz tego oferujemy również narzędzia specjalne, między innymi uniwersalne pilniki do ostrzenia, raszple do drewna i tworzyw sztucznych oraz egzemplarze łączące w sobie różne nacięcia. Warte uwagi są również drobne pilniki kluczykowe, przeznaczone do niezwykle precyzyjnych prac.

Najnowsze pilniki w naszej ofercie

Nowy tarnik do kopyt końskich posiada obustronnie frezowane zęby z wiórołamaczem. Charakteryzują go bardzo dobre wykonanie oraz jakość, zachowanie odpowiedniej twardości i żywotności, przy równomiernej, oszczędnej obróbce kopyt końskich.

Oferujemy również okrawacze ręczne, a wraz z nimi praktyczny system zamiennych grotów i minigrotów, umożliwiających prace odgratowujące w otworach, na promieniach wewnętrznych i zewnętrznych, w otworach i rowkach. Okrawacz ręczny znakomicie nadaje się do zastosowania przy obróbce miejsc trudno dostępnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pilników. Nasze narzędzia to doskonała propozycja nie tylko dla profesjonalistów, rzemiosła i przemysłu, ale też dla hobbystów. Podstawową zaletą oferowanych przez nas pilników jest nie tylko ich niezwykła precyzja i efektywność, ale też wytrzymałość. To właśnie żywotność przesądza o fakcie, że warto sięgnąć po narzędzia z naszego asortymentu. To pilniki, które nie tylko z powodzeniem radzą sobie w starciu z dużymi siłami mechanicznymi i eksploatacyjnymi, które są wpisane w użytkowanie tego typu rozwiązań, ale opierają się również wysokim temperaturom, wodzie, wilgoci i agresywnemu środowisku chemicznemu.

Warto podkreślić, że w naszym asortymencie znajdą Państwo pilniki do drewna i raszple, ale też narzędzia do ostrzenia. To jednak nie wszystko, ponieważ oprócz najwyższej jakości pilników zapewniamy też profesjonalne i rzeczowe doradztwo branżowe. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wesprzemy Was, wskazując rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym kontekście. Jeśli więc poszukują Państwo szerokiego wyboru pilników, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

menu blue
logo VSM