Pilniki do drewna

W naszej ofercie znajdą Państwo pilniki do drewna oraz raszple. To narzędzi, bez których trudno wyobrazić sobie sprawne działanie praktycznie wszystkich branż, które związane są z obróbką drewna. Jako przykład warto wymienić przemysł meblarski, stolarski, ale też szeroko pojęte rzemiosło artystyczne. Pilniki do drewna, a w szczególności raszple, doskonale sprawdzają przy obróbce powierzchni drewnianych o nieregularnych kształtach. Obok efektywności i precyzji ważną zaletą dostarczanych przez nas narzędzi jest bez wątpienia ich żywotność. To pilniki i raszple, które zaprojektowano tak, by mogły służyć przez długie lata. Co ważne – nasze narzędzia charakteryzują się imponującą wytrzymałością na działanie takich czynników, jak siły mechaniczne i eksploatacyjne, ale też woda, wilgoć, zmienne temperatury oraz agresywne środowisko chemiczne, co może mieć znaczenie w niektórych gałęziach przemysłu.

Dodajmy, że oprócz raszpli oferujemy też pilniki do ostrzenia, ale też inne specjalistyczne i niezawodne narzędzia. Służymy również szerokim doradztwem, wspierając naszych klientów specjalistycznymi wskazówkami, dzięki którym łatwiej sięgnąć po rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnej sytuacji. Jeśli więc poszukują Państwo niezawodnych pilników i raszpli, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

menu blue
logo VSM