Seria High Quality

Seria High Quality -VMS

Najwyższej jakości materiały ścierne dostępne w serii High Quality to szeroki wybór produktów do obróbki stali, stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych, a także między innymi szkła, drewna, ceramiki oraz tworzyw sztucznych. Wykonane z takich surowców jak korund, węglik krzemu i włóknina, doskonale nadają się do rozmaitych rodzajów obróbki, od szybkiego, wydajnego szlifowania po łagodne czyszczenie oraz wykańczanie powierzchni. Oferujemy materiały ścierne do urządzeń szlifujących oraz użytku ręcznego, w formie osadzonych na elastycznym podłożu produktów: arkuszy, rolek, pasów oraz krążków ściernych.

Produkty z ziarnem korundowym

Produkty z ziarnem korundowym odznaczają się bardzo dużą twardością i ciągliwością. Korund jest uniwersalnym ziarnem do obróbki powierzchni z metalu oraz drewna.

Produkty z węglikiem krzemu

Serie VSM z węglikiem krzemu odznaczają się szczególnie dużą twardością. Są idealne do obróbki szkła, minerałów, ceramiki, porcelany, kamienia, tytanu, lakierów, mosiądzu, brązu, stali oraz blachy.

Produkty z włókniny

„Trójwymiarowy materiał ścierny” z włókniny nylonowej, wypełniony ziarnem ściernym. Dzięki różnym granulacjom oraz nośnikom okazuje się znakomity do obróbki niemal wszystkich powierzchni, a także do wymagających prac wykończeniowych.

Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja!

Znajdź swojego doradcę w Twojej okolicy
Kontakt z doradcą
Szukasz wsparcia?

Nasz doradca techniczno-handlowy pomoże Ci przy doborze odpowiedniego materiału. W tym celu prosimy o przygotowanie następujących danych:

  • Materiał obrabiany
  • Typ maszyny
  • Rodzaj obrabianej powierzchni
  • Oczekiwany rodzaj obrabianej powierzchni (Ra, Rz)
  • Dotychczas stosowany materiał (wymiar, granualcja)

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

menu blue
logo VSM