• ul. Polna 1A Kostrzyn Wlkp
  • +48 61 8970 480
  • biuro@pferdvsm.pl

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości narzędzi każde zadanie może być wykonywane efektywnie i znacznie szybciej. Przykładem są nowoczesne pilniki, które mają szerokie zastosowanie. Czym się wyróżniają? I dlaczego posługiwanie się nimi ułatwiają specjalistyczne uchwyty?

Pilniki o szerokim zastosowaniu

Pilniki, które znajdziesz w naszej ofercie, to wysokiej jakości propozycje, które można wykorzystać w wielu branżach. Sprawdzą się zarówno w codziennej pracy, jak i w czasie domowego majsterkowania i rozwijania hobby. Ich zalety to m.in. doskonała precyzja, wytrzymałość, dostępność w różnych wersjach i wygoda stosowania.

Pilniki oferowane przez firmę Pferd sprawdzą się w wielu sytuacjach. Świetnie radzą sobie nawet z dużymi siłami mechanicznymi i eksploatacyjnymi. Do tego mogą być wykorzystywane w wysokich temperaturach, w wilgotnym środowisku, a nawet w środowisku agresywnym chemicznie.

Uchwyty do pilników, które decydują o wygodzie

O efektywności i wygodzie korzystania z pilników decyduje nie tylko ich jakość, ale także wykorzystanie uchwytów. Pozwalają one na wygodniejsze włącznie pilników w codzienne działania. Do tego zwiększają bezpieczeństwo i poziom kontroli, ponieważ chronią dłonie przed ostrymi krawędziami.

Wysokiej jakości uchwyty do pilników są wykonane przede wszystkim z trwałej gumy – w wewnętrznej części twardej i trwałej, a w zewnętrznej części miękkiej i wygodnej. Są ergonomiczne, łatwe do utrzymania w czystości i wymienne. Występują również tradycyjne uchwyty wykonane z wytrzymałego drewna.

Warto także dodać, że uchwyty do pilników: